Osiągnięcia

I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

konkursy/olimpiady

 Nazwisko i imię ucznia

 klasa

miejsce

opiekun

 STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

 Mieszczankowska Maja

 2C

 stypendysta

 

XLIV OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Chaber Iga
Kwiatek Klaudia
Młynarczyk Łukasz
Pierściński Marcin

2 C

2 C

3 C

3 C

zakwalifikowani

do II etapu

Ambrozik Jolanta

Janicka Jolanta

XXX OLIMPIADA EKOLOGICZNA

Chaber Iga
Góralczyk Aleksandra
Młynarczyk Łukasz

2 C
2 C
3 C

II Etap

Ambrozik Jolanta

Janicka Jolanta

XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY

EKO-PLANETA

36 uczniów

-

udział kat. test

Ambrozik Jolanta

Janicka Jolanta

63 uczniów

-

udział pr. indyw.

XIX OLIMPIADA WIEDZY
O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

Kwiatek Klaudia
Maciaszczyk Diana

2 C
2 C

 etap okręgowy

Ambrozik Jolanta
Janicka Jolanta

Konkurs Ekologiczny

EKO-MŁODZIEŻ

Góralczyk Aleksandra
Młynarczyk Łukasz
Bawolak Magdalena
Susik Malwina
Kwiatek Klaudia
Chaber Iga
Mieszczankowska Maja
Klimek Natalia

2 C
3 C
3 C
3 C
2 C
2 C
2 C
2 C

 

udział

Ambrozik Jolanta

Janicka Jolanta

Góralczyk Aleksandra
Młynarczyk Łukasz
Bawolak Magdalena
Kwiatek Klaudia
Chaber Iga
Klimek Natalia

2 C
3 C
3 C
2 C
2 C
2 C

II Etap

Ambrozik Jolanta

Janicka Jolanta

XXII EDYCJA KONKURSU CHEMICZNEGO

I. ŁUKASIEWICZA Płock

Zatyka Marcin
Zielonka Michał
Młynarczyk Łukasz

3 C
3 C
3 C

II Etap

Zielonka Bożena

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY ALCHEMIK

14 uczniów

-

udział

Zielonka Bożena

GEO-PLANETA OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Wionczek Lidia
Nowak Agnieszka

2 D
2 D

udział kat. test

Męcina Ewa
Kwiatek Małgorzata

XLI OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Gencel Klaudia
Goska Agata
Piwowarska Natalia
Rosiak Klaudia

2 D
3 F
3 F
3 F

II Etap

Męcina Ewa

Kwiatek Małgorzata

KONKURS GEOGRAFICZNY „STATYSTYKA WOKÓŁ NAS”

Okoń Maja
Olczyk-Wojtaszek Ada
Wionczek Lidia
Miksa Magdalena
Nowak Agnieszka
Ptaszek Agata

2 D
2 D
2 D
2 D
2 D
2 D

udział

Kwiatek Małgorzata

KONKURS

Wszystko o EURO

Wizor Kamil

3 E

finał

 

Kwiatek Małgorzata

Kuta Kamila
Pełka Martyna

3 E

3 E

II Etap
II Etap

XXV OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

Karwasik Katarzyna
Chojnacka Aleksandra

3 B
3 E

II Etap

Link Mariusz

IX POWIATOWY KONKURS PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Miszczyk Jakub

2 B

I miejsce

Link Mariusz

IV FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Szuba Katarzyna

1 B

udział

Góra Karina

XXXIX OLIMPIADA ARTYSTYCZNA

Adamus Paulina

2 B

udział

Góra Karina

39 OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

12 uczniów

-

udział

 

Darczyńska Małgorzata

Walczak Lidia
Chojnacka Zuzanna
Wojciechowski Maksymilian

1 B
3 C
3 E

II Etap
II Etap
II Etap

38 OLIMPIADA JĘZYKA

NIEMIECKIEGO

30 uczniów

-

udział

Szturnoga Kinga

Czajka Ewa

Filipiak Ewa

2 D

II Etap

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZ. NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND

JERSZ

Filipiak Ewa
Walczak Lidia
Rempel Paulina
Koselak Kinga

3 D
1 B
1 C
1 E

1 m. w woj. 18 kraj
4 m. w woj. 74 kraj
5 m. w woj. 119 kraj
6 m w woj. 124 kraj

Szturnoga Kinga

Czajka Ewa

X OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

26 uczniów

-

udział

Chruścielewska – Chojnacka Dorota

Goworek Kamil
Rosiak Klaudia

2 E
3 F

II Etap

Program
„Być Przedsiębiorczym – Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo”

7 uczniów

-

udział

Sosnowska Aneta

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

„ W ŚWIECIE MATEMATYKI”

Mościński Wojciech
Bernat Adam
Szczur Patryk
Bubel Natalia

3 A
3 A
3 A
2 E

udział

Gajewska Magdalena

 

MATEMATYKA

MOJA PASJA

 

Mościński Wojciech
Bernat Adam
Szczur Patryk
Bubel Natalia
Wizor Kamil

3 A
3 A
3 A
2 E
3 E

 

 zakwalifikowani

do finału

Gajewska Magdalena

KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA PŁ

Dziedzic Angelika
Chrzanowski Rafał
Król Marek

2 F
2 F
2 F

II Etap

Gajewska Magdalena

XLI Olimpiada HISTORYCZNA        

Pluta Dominik
Żelazek Jan
Skorupski Marcin

2 B
3 B
3 D

udział

Małagocki Wojciech

LVI OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

Błaszczyk Małgorzata
Dobrowolska Kinga
Remisz Ada
Skorupski Marcin
Robak Paweł
Jaśkiewicz Weronika
Krawczyk Kamila

2 B
3 D
3 D
3 D
3 D
3 D
3 D

 

udział

Małagocki Wojciech

WOJEWÓDZKI PROJEKT EDUKACJI PATRIOTYCZNEJ
Od Legionów Polskich do Niepodległości i Obrony II Rzeczypospolitej

Robak Paweł
Filipiak Ewa
Remisz Ada

3 D
3 D
3 D

udział – projekt multimedialny
Kampania Wrześniowa na Terenach Tomaszowa

Małagocki Wojciech

PROJEKT MOBILNY AKTYWATOR LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Fundacja Rodziny Piłsudskiego

uczniowie I LO

 

- debata Oxfordzka
- Live streaming
video

Małagocki Wojciech

XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS

„O Literacki Laur Arbuza”

Wionczek Lidia

2 D

I m. kat. proza

Marcinkowska-Budnik

Filipiak Ewa

3 D

udział

Pádár Małgorzata

Kielski Adam
Borkowska Katarzyna

1 D
3 B

udział

Gielec Alicja

Walczak Lidia
Barul Paulina
Gielec Joanna

1 B
1 B
1 B

udział

Socha Monika

IX TOMASZOWSKIE TEATRALIA

8 osób

-

udział

 

Marcinkowska-Budnik
Gielec Alicja

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „FRASZKA”

Barul Paulina
Walczak Lidia
Ścieszko Marta
Gielec Joanna
Noga Aleksandra
Karwat Kamila
Bąk Martyna
Kłosińska Katarzyna
Gierach Kamila
Petrus Martyna
Sikora Angelika
Nockowska Paulina
Trojak Paulina
Mikulska Magdalena
Bernacka Angelika
Kwiatek Klaudia
Wojtaszek Martyna
Chaber Iga

-

udział

Marcinkowska-Budnik

Gielec Alicja

Pádár Małgorzata

Socha Monika

XLV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Filipiak Ewa
Banaszek Klaudia

3 D
3 B

II Etap
II Etap

Gielec Alicja

Pádár Małgorzata

 

Horecka Natalia

2 B

 

 

                               OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

OPIEKUN

LIGA LEKKOATLETYCZNA

CHŁOPCÓW

Bożyk Mateusz               (4x 100)

Pisarski Michał             (4x100)

Zaborowski Grzegorz   (4x100)

Szydłowski Rafał           (4x 100)

Centka Paweł                 (400 m)

Świderek Dawid             (400 m)

Kozieł Jędrzej                (1500 m)

Sygitowicz Michał           (1500 m)

Dziubłtowski Paweł       (1500 m)

Kosz Kamil                       (skok w dal)

Brożyna Mikołaj               (skok w dal)

Budziński Bartłomiej       (pchnięcie kulą)

Goska Szymon                 (pchnięcie kulą)

Pacholski Kacper             (pchnięcie kulą)

I miejsce w mistrzostwach powiatu

Kosiorek Robert

 

 

 

 

 

IV miejsce w mistrzostwach rejonu

 

 

 

 

 

Kosiorek Robert

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

Bożyk Mateusz

Dębowski Damian

Dziubałtowski Paweł      

Kołodziejczyk Albert

Kosz Kamil

Kozieł Jędrzej

Sygitowicz Michał          

Świderek Dawid

Rogala Hubert

Żyrek Bartłomiej.

 

 

 

 

 

II miejsce w mistrzostwach powiatu

Kosiorek Robert

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Sygitowicz Michał          

Dziubałtowski Paweł      

Kozieł Jędrzej

Świderek Dawid

Bielas Tobiasz

 

 

I miejsce w mistrzostwach powiatu

 

 

 

Kosiorek Robert

Sygitowicz Michał          

Dziubałtowski Paweł      

III miejsce w mistrzostwach powiatu

IV miejsce w mistrzostwach powiatu

SZTAFETY PŁYWACKIE CHŁOPCÓW

Kosz Kamil

Styś Szymon

Żyrek Bartłomiej

Daroch Wiktor

Badowski Damian

Siewierski Bartłomiej

Rodakowski Szymon

Lesiewicz Eryk

Rybiński Jakub

Wąs Mateusz

Świderek Dawid

Dziubałtowski Paweł

 

II miejsce w mistrzostwach powiatu

Włosek Krzysztof

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

Centka Paweł

Świderek Dawid

Ząbecki Mikołaj

Kozieł Jędrzej

Wizor Kamil

Kołodziejczyk Kamil

Badowski Damian

Sygitowicz Michał

Kosz Kamil

Dziubałtowski Paweł

Biazik Łukasz

Zaborowski Grzegorz

Owczarek Piotr

Łuszcz Adrian

Bosiek Karol

Pacholski Kacper

 

 

 

 

 

 

 

III miejsce w mistrzostwach powiatu

 

 

 

 

 

 

 

Grabolus Marek

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW

Bartłomiej Choduń

Arkadiusz Wrona

Adrian Łuszcz

Dawid Świderek

 

I miejsce w mistrzostwach powiatu

Borowczyk – Józwik Monika

LIGA LEKKOATLETYCZNA

DZIEWCZĄT

Lasek Katarzyna                     (4x100m)

Dąbrowska Agata                   (4x100 m)

Karpińska Daria                     (4x100 m)

Maciaszczyk Diana                 (4x100m)

Zięba Aleksandra                  (400 m)

Klimek Karolina                     (400 m)

Adamus Paulina                     (800 m)

Sidwa Daria                               (800m)

Urbaszek Klaudia                   (800 m)

Płacheta Aleksandra             (kula)

Bernaciak Wiktoria              (kula)

Walczak Kinga                       (kula)

Woźniak Karolina                 (kula)

II miejsce w mistrzostwach powiatu

Kapruziak Aldona

 

 

 

 

 

IV miejsce w mistrzostwach rejonu

 

Kapruziak Aldona

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

DZIEWCZĄT

Maciaszczyk Diana

Urbaszek Klaudia

Adamus Paulina

Sidwa Daria

Banaszek Klaudia

Karwat Kamila

Dąbrowska Agata

Zięba Aleksandra

Klimek Karolina

Piekarska Anna

Wiktoria Bernaciak

Dzianach Aleksandra

Sobczyk Klaudia

 

 

 

 

 

 

IV miejsce w mistrzostwach powiatu

Kapruziak Aldona

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Karwat Kamila

Klimek Karolina

Sidwa Daria

Adamus Paulina

Urbaszek Klaudia

V miejsce w mistrzostwach powiatu

Kapruziak Aldona

SZTAFETY PŁYWACKIE DZIEWCZĄT

Klimek Natasza

Bąk Kinga

Wojciechowska Natalia

Piwowarska Katarzyna

Bubel Natalia

Chojnacka Patrycja

Krakowiak Weronika

Rybińska Alicja

Tokarska Pamela

Kuźba Aleksandra

Łysakowska Dominika

Zięba Aleksandra

 

 

 

 

 

II miejsce w mistrzostwach powiatu

Kapruziak Aldona

PIŁKA RĘCZNA

DZIEWCZAT

Gajewska Natalia

Cabańska Natalia

Soboń Kamila

Woźniak Karolina

Olczyk-Wojtaszek Adrianna

Zięba Aleksandra

Gadaj Oliwia

Bernaciak Wiktoria

Karwat Kamila

Maciaszczyk Diana

Dzianach Aleksandra

Chojnacka Patrycja

Skibińska Patrycja

Jankowska Maja

V miejsce w mistrzostwach powiatu

Kapruziak Aldona

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT

Wiktoria Bernaciak

Natalia Wójcicka

Aleksandra Kuźba

Magdalena Szafrańska

 

II miejsce w mistrzostwach powiatu

Borowczyk – Józwik Monika

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

konkursy/olimpiady

Nazwisko
i imię ucznia

miejsce

klasa

opiekun

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW Młynarczyk Łukasz stypendysta 2C  
STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO Adamus Paulina
Mieszczankowska Maja
Mościński Wojciech
stypendystka
stypendystka
stypendysta
1B
1C
2A
 
XLIII OLIMPIADA BIOLOGICZNA Zatyka Marcin finalista 2C Ambrozik Jolanta
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Zatyka Marcin finalista 2C Ambrozik Jolanta
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Góralczyk Aleksandra finalistka 2C Ambrozik Jolanta
Młynarczyk Łukasz
Mieszczankowska Maja
udział  
XIII Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
EKO-PLANETA
Młynarczyk Łukasz finalista 2C Ambrozik Jolanta
Góralczyk Aleksandra
Susik Malwina
Młynarczyk Łukasz
I miejsce zespołowo  
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK Izak Katarzyna
Bąba Karina
Ceran Wioleta
Zielonka Michał
Szymańska Agata
Młynarczyk Łukasz
Waśniewska Karolina
Jura Maciej
Grzyb Olga


wyróżnienie
 

Bożena Zielonka
GEO-PLANETA Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Goska Agata
Pisarski Michał
Rosiak Wiktoria
wyróżnienie

 

   
IX Powiatowy Konkurs Matematyczny ILO Szczur Patryk III m.   M. Szadkowska
II Powiatowy Konkurs Recytatorski w Językach Obcych Peterwas A.
Borkowska K.
Łysakowska D.
Zdulska M.
Dziedzic J.
I m. j. ang
II m. j. niem
wyróż . j. niem.
I m. j. ros.
III m. j. ros.
  A. Spryszyńska
K. Szturnoga
J. Kotewicz
IX Powiatowy Konkurs literacko-plastyczny
„Ja i moja Mała Ojczyzna-tradycje ziemi tomaszowskiej”
Latocha Magdalena
Susik Malwina
Seliga Kinga
II miejsce
II miejsce
III miejsce
część plastyczna
   
Kwiatek Klaudia III miejsce
część literacka
„Nakręcona historia”
Ogólnopolski Konkurs
Majewska Kinga
Przybysz Iga
Romańska Martyna
Wagenkneht Klaudia

 laureatki

2 B A. Gielec
Festiwal Ekspresji Twórców Amatorów F.E.T.A.
„Dojrzałość”
Filipiak Ewa
Remisz Ada
Dobrowolska Dominika
Gencel Klaudia
II m - literacki
III m – literacki
I m. kat dokument
II m. kat. fotografia
III m. plastyczny
2 D
2 D
2 D
1 D
 
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „ LWIĄTKO” Mościński Wojciech tytuł Taona 2 A  
XVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Chojnacka Aleksandra
Król Marek
Karwasik Katarzyna
etap wojewódzki   Link Mariusz
Ogólnopolski   Konkurs Jęz. Niemieckiego Deutschfreund Filipiak Ewa
Pietrak Angelika
Wojtaszek Martyna
VII m. w woj.
IX m. w woj.
XX m. w woj.
   
Ogólnopolski Konkurs Języka angielskiego FOX Wojciechowski Maks
Chojnacka Zuzanna
Mieszczankowska Maja
Śliwka Aleksandra

 

wyróżnienia
2 E
2 C
1 C
2 E
 
VII Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej Skorupski Marcin II miejsce    
Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu” Skorupski Marcin
Dobrowolska Dominika
Dąbrowska Dominika
Skąpski Marcin
     
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „JERSZ” Bezat Przemysław
Dereń Jakub
Krzysztofik Paulina
Pietrzak Przemysław
Piotrowska Katarzyna
udział 1A  
Kwiatek Klaudia
Maciaszczyk Diana
Latocha Magdalena
Jaskuła Zuzanna
udział 1C  
Włodarczyk Hubert udział 1 E  
Bernat Adam
Cinkowski Marcin
Szydłowski Artur
Brzezińska Anna
Pluta Adrian
Czechowska Karolina

 

udział
2 A  
Bawolak Magdalena
Jura Maciej
Krakowiak Weronika
Chojnacka Zuzanna
Młynarczyk Łukasz
Zielonka Michał
udział 2C  
Goliński Kacper udział 2D  
Wojciechowski Maksymilian
Mielowski Mateusz
Maj Hubert
Wilczak Agnieszka
Śliwka Aleksandra
Goździk Dominika
Kielak Łukasz
udział 2E  
Wołczyk Maciej
Wojtaszczyk Kacper
udział 3A  
Krzywicka Maria
Gurbiel Dominik
Mierzwińska Paulina
Puścian Wojciech
Sosnowski Michał
dział 3E  
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „JERSZ” Klimek Natasza
Wojtaszek Martyna
udział 1C  
Pawelec Sylwia
Trojak Paulina
udział 1E  
Zielonka Michał udział 2C  
Sobczyńska Żaneta
Filipiak Ewa
Wiśniewska Klaudia
Krawczyk Kamila

 

udział
2D  
Bernacka Kinga
Błaszczuk Aleksandra
Kozar Milena
Pietrak Angelina
Wiktorowicz Aleksandra
udział 2E  
OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Cinkowski Marcin etap okręgowy 2A  
Wołczyk Maciej
Wojtaszczyk Kacper
etap okręgowy 2A  
Bernat Adam
Szydłowski Artur
etap szkolny 2A  
Chojnacka Zuzanna
Zielonka Michał
Bawolak Magdalena
Jura Maciej
etap szkolny 2C  
Gliszczyńska Paulina
Goliński Kacper
Maciejewski Jakub
etap szkolny 2D  
Wojciechowski Maksymilian etap okręgowy 2E  
Biazik Łukasz etap szkolny 2F  
Krzywicka Maria
Gurbiel Dominik
Mierzwiński P
Puścian Wojciech
Sosnowski M.
etap szkolny 3E  
SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO Sosnowski Michał
Gurbiel Dominik
Mierzwińska Paulina
Puscian Wojciech
Pluta Adrian
Mościński Wojciech
Krzywicka Maria
Susik Malwina
Brzezińska Anna
Bandel Maciej
Szydłowski Artur
Chojnacka Zuzanna
Zielonka Michał
Jura Maciej
Cinkowski Marcin
Bawolak Magdalena
Bernat Adam
     
OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO Fuks Iga udział 1B  
Wojtaszek Martyna
Klimek Natasza
udział 1C  
Trojak Paulina
Pawelec Sylwia
udział 1E  
Kabała Przemysław
Milczarek Edyta
Tasarz Beata
Woźniak Bartłomiej
udział

 

2A  
Rybiński Jakub
Munik Małgorzata
Romańska Martyna
Borkowska Katarzyna
Walasik Justyna
Karliński Błażej
udział 2B  
Waszczykowska Justyna
Rak Patryk
Ganiasz Kinga
Góralczyk Aleksandra
udział 2C  
Łysakowska Dominika
Filipiak Ewa
Sobczyńska Żaneta
Krawczyk Kamila
Wojtaszek Patrycja
Robak Paweł
udział

 

 

2D  
Niewiadomska Renata
Pietrak Angelina
Wilczak Agnieszka
Kuta Kamila
Goździk Dominika
Śliwka Aleksandra
Goworek Karolina
Wizor Kamil
udział 2E  
Król Adam
Kaczmarek Daria
Lasek Katarzyna
Koprek Adrian
Cyran Milena

 udział

2F  
Trela Joanna
Piekut Aleksandra
Borończyk Daria
Florczyk Bernadeta
Zysiak Karolina
udział 3B  
Przyborek Mateusz udział 3C  
OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI Kwiatek Klaudia
Maciaszczyk Diana
etap wojewódzki 1E  
OLIMPIADA WIEDZY     O ZDROWYM STYLU ŻYCIA Olejniczak Miłosz etap rejonowy I C  
Kwiatek Klaudia
Mieszczankowska Maja
Olejniczak Miłosz
Chaber Iga
Kłach Wiktoria
Kuzik Karolina
etap szkolny I C  
Nowakowska Magdalena
Żyrek Bartłomiej
Pigoń
Wójciak Ewelina
etap szkolny 1E  
OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ Olejniczak Miłosz
Olczyk Maja
Mieszczankowska Maja
Klimek Natalia
Polak Jakub
Kuzik Karolina
Klimek Natasza
Maciaszczyk Diana
Kłach Wiktoria
Chaber Iga
Wojtaszek Martyna
Szymański Piotr
Kiełb Marcel
Jaskuła Zuzanna
Galińska Natalia
Jasnowska Jagoda
Zdulska Magdalena
Kwiatek Klaudia
eliminacje szkolne

1C

 
Walczak Kinga
Milczarek Edyta
2A  
Młynarczyk Łukasz
Zatyka Marcin
Góralczyk Aleksandra
Chojnacka Zuzanna
Kapruziak Aleksandra
Zielonka Michał
Reszka Szymon
Gorzelak Mateusz

 

 

2C
 
Jakuszenkow Kamila
Miler Angelika
Wójciak Aleksandra
Deredas Aleksandra
Matusiak Anna
Pająk Weronika
Ronek Jagoda
Kołodziejczyk Bartosz
Chojna Daria
Kosiacka Ewa
Grzybowska Joanna
Sitarz Jakub
Szymańska Agata
Bąba Karina
Ceran Wioletta
Kieliszek Katarzyna
Kaczmarski Tomasz
Rybak Michał
Seliga Artur
3C  
OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY
EKO PLANETA
Walczak
Skibińska
Trojak Paulina
Pawelec Sylwia
Milczarek Beata
Rybarczyk Patrycja
udział 1E  
Seliga Kinga udział 2C  
Skrobisz Marta
Musiał Wioletta
Piekar Karina
Krzysztofik Paulina
Klimek Karolina
Gosa Zuzanna
Pietrzyk Aleksandra
Bubel Natalia
Polak Jakub
Okoń Maja
Jańczyk Daria
Milczarek Beata
Wojciechowska Justyna
Dziedzic Angelika
Jabrzyk Paulina
Pawelec Sylwia
Sznajder Piotr
Rybarczyk Patrycja
Trojak Paulina
Wojtaszek Martyna
Derach Wioletta
Żegota Martyna
Biskup Mateusz
Seliga Kinga
Maciaszczyk Diana
Kwiatek Klaudia
Klimek Natasza
Walczak Karina
Godala Ernest
Goworek Kamil
Geszcz Marceli
Skibińska Patrycja
Sinkiewicz Agata
Olasik Joanna
Wojciechowska Beata
Topolska Nikola
Kuśmirek Monika
Zawilski Tomasz
Olejniczak Miłosz
udział – albumy    
XXI EDYCJA KONKURSU CHEMICZNEGO
IM. ŁUKASZEWICZA   Płock
Bawolak Magdalena
Chmielewska Kinga
Chojnacka Zuzanna
Jura Maciej
Susik Malwina
Zatyka Marcin
Zielonka Michal
Młynarczyk Łukasz
udział 2C  
Ceran Wioleta
Izak Katarzyna
Jakuszenkow Kamila
Seliga Dawid
udział 3C  
Kołodziejczyk Bartosz
Kaczmarski Tomasz
finaliści  
LX OKRĘGOWA OLIMPIADA CHEMICZNA Kołodziejczyk Bartosz
Kaczmarski Tomasz
II etap 3C  
OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Bezat Przemysław etap okręgowy 1A  
Rosiak Klaudia
Cygan Kacper
Ordak Patrycja
etap okręgowy 2 F  
Sosnowski Michał etap okręgowy 3E  
Pietrzyk Jędrzej
Piekar Karina
Gosa Zuzanna
Przyborek Tomasz
Rogowski Piotr
Szczodry Sebastian
Piątek Patryk
etap szkolny 1A  
Grad Dagmara
Skibińska Patrycja
Goworek Kamil
Zawada Justyna
etap szkolny 1E  
OLIMPIADA EKONOMICZNA Mochola Adam
Sosnowski M.
udział 3E  
OLIMPIADA INFORMATYCZNA Wołczyk Maciej
Wojtaszczyk Kacper
udział 3A  
KONKURS GEOGRAFICZNY
„Moja Mała Ojczyzna”
Rogulski Jakub
Podpora Natalia
udział 1E  
Rogulski Jakub finalista  
OGÓLOPOLSKI KONKURS
GEO-PLANETA
Goliński Kacper
Pisarski Michał
Dobrowolska Dominika
Robak Paweł
udział 2D  
KONKURS GEOGRAFICZNY „STATYSTYKA WOKÓŁ NAS” Kołodziejczyk Szymon udział 3D  
MATEMATYKA
MOJA PASJA
Szczodry Sebastian
Piotrowska Katarzyna
Pietrzak Przemysław
Nowak Maciej
Piekar Karina
Gosa Zuzanna
Kartasiński Cezary
Krzysztofik Paulina
Bezat Przemysław
Piotrowski Artur
Chachuła Piotr
Rogowski Piotr
Dereń Jakub
Gwadera Szymon
Przyborek Tomasz
udział 1A  
Mościński Wojciech
Bernat Adam
Szczur Patryk
Andraszek Konrad
Żygalski Kewin
Milczarek Edyta
udział 2A  
Wizor Kamil
Wojciechowski Maksymilian
Goworek Karolina
Pająk Kamil
Skrzypek Michał
udział 2E  
MATEMATYCZNA „SOWA” Dereń Jakub
Nowak Maciej
Filipowicz Jakub
Szczodry Sebastian
Pietrzak Przemysław
Kartasiński Cezary
Piotrowski Artur
Bezat Przemysław
Styś Szymon
Kowalski Jakub
Wadera Szymon
Bożyk Mateusz
udział 1A  
Milczarek Beata
Stawicki Paweł
Bieniek Bartłomiej
Jankowska Maja
Godala Ernest
Kostrzewa Szymon
Kur Jakub
Lewandowski Tomasz
Pigoń Natalia
Pierzchała Karolina
Dębowski Damian
Sidwa Daria
Podpora Natalia
Bubel Natalia
Madej Wiktoria
Daroch Wiktor
Wójciak Ewelina
Grad Dagmara
Walczak Karolina
Rybarczyk Patrycja
udział 1E  
Mościński Wojciech
Bernat Adam
Szczur Patryk
Andraszek Konrad
Żygalski Kewin
Walczak Kinga
Milczarek Edyta
Tasarz Beata
Żyłka Mateusz
Ciach Bartłomiej
Psut Piotr
Kołodziejczyk Albert
Sygitowicz Michał
Łukowiak Piotr
Rogala Hubert
udział 2A  
Wizor Kamil
Wojciechowski Maksymilian
Goworek Karolina
Pająk Kamil
udział 2E  
KONKURS MATEMATYCZNY „PANGEA” Szczodry Sebastian
Piotrowska Katarzyna
Pietrzak Przemysław
Nowak Maciej
Piekar Karina
Gosa Zuzanna
Kartasiński Cezary
Krzysztofik Paulina
Bezat Przemysław
Piotrowski Artur
Chachuła Piotr
Rogowski Piotr
Dereń Jakub
Wadera Szymon
Przyborek Tomasz
udział 1A  
Goworek Kamil
Rogulski Jakub
Pawelec Sylwia
Trojak Paulina
Dębowski Damian
Kur Jakub
Lewandowski Tomasz
udział 1E  
Mościński Wojciech
Żygalski Kewin
Walczak Kinga
Milczarek Edyta
Szczur Patryk
Andraczek Konrad
Bernat Adam
udział 2A  
Wizor Kamil
Pająk Kamil
Wojciechowski Maksymilian
Goworek Karolina
Skrzypek Michał
udział 2E  
KONKURS MATEMATYCZNY
”5 SPOSOBÓW
NA OKIEŁZNANIE MATEMATYKI”
Bernat Adam
Mościński Wojciech
Szczur Patryk
etap szkolny 2A  
OLIMPIADA FIZYCZNA Chachuła Piotr udział 1A  
KONKURS HISTORYCZNY
POWSTANIE STYCZNIOWE
Janowska Jagoda
Mieszczankowska Maja
udział 1C  
Kotynia Bogumiła etap wojewódzki 2B  
Śmigiel Małgorzata      
Ogólnopolski KONKURS „NAKRĘCONA HISTORIA” Przybysz Iga
Romańska Martyna
Wagenkneht Klaudia
Majewska Kinga
Banaszek Klaudia

 

I etap

 

zdobyły II m.
2B  
KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH Janowska Jagoda I miejsce 1C  
Miszczyk Jakub II miejsce I B  
Skorupski Marcin II miejsce 2D  
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
„O Literacki Laur Arbuza”
Remisz Ada proza wyróżnienie 2D  
Tarka Agnieszka proza 3B  
Peterwas Aleksandra poezja wyróżnienie 3D  
TOMASZOWSKIE TEATRALIA Gosa Zuzanna udział 1A  
Olejniczak Miłosz
Polak Jakub
udział 1C  
Kryszewska Antonina
Ostrowska Julita
Pietrzyk Martyna
Pokusa Aleksandra
udział 1D  
Holak Weronika
Lewicka Sonia
udział 1F  
Pluta Adrian udział 2A  
Borkowska Katarzyna udział 2B  
Peterwas Aleksandra ZŁOTA MASKA- kategoria międzypokoleniowa 3D  
OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „FRASZKA” Gliszczyńska Paulina
Goliński Kacper
Michalska Dominika
udział 2D  
Podpora Natalia
Wójciak Ewelina
Trojak Paulina
udział 1E  
Kłosińska Ilona
Peterwas Aleksandra
udział 3D  
Wojewódzki Konkurs
„Mamy teatr w sobie”
Filipiak Ewa

 

I miejsce 2D  
Wojewódzki Konkurs
„Mamy teatr w sobie”
INSCENIZACJA SZTUKI
„Mała – czyli o ogólnej destrukcji”
Dąbrowska Agata
Dobrowolska Dominika
Filipiak Ewa
Jaśkiewicz Weronika
Jaworski Rafał
Łysakowska Dominika
Maciejewski Jakub
Myszyńska Izabela
Ogórek Dominika
Pisarski Michał
Radke Bartosz
Remisz Ada
Robak Paweł
Skorupski Marcin
Sobczyńska Żaneta
Starosta Weronika
Węgliński Wiktor
Wiśniewska Klaudia
Wojtaszek Patrycja
II miejsce 2D  
MISYJNA OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI Walczak Kinga etap wojewódzki 2A  
Karwasik Katarzyna etap wojewódzki 2B  
OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ Chojnacka Aleksandra etap wojewódzki 2E  


SPORT

LIGA LEKKOATLETYCZNA
DZIEWCZĄT
Bernacka Kinga
Karpińska Daria
Lasek Katarzyna
Swarbuła Katarzyna
Deredas Aleksandra Banaszek Klaudia
Kapruziak Aleksandra
Maciaszczyk Diana
Dzianach Aleksandra
Bielas Izabela
Dąbrowska Agata
Urbaszek Klaudia
Szymańska Agnieszka
Starosta Weronika
Wójciak Alicja
Martyka Martyna
Płacheta Aleksandra
Jaśkiewicz Weronika
II miejsce rejon
II miejsce powiat
   
LIGA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT
Bielas Izabela III miejsce
w województwie
   
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT Dąbrowska Agata
Deredas Aleksandra
Banaszek Klaudia
Bielas Izabela
Urbaszek Klaudia
Maciaszczyk Diana
Lasek Katarzyna
Dzianach Aleksandra
Lewicka Sonia
Klimek Karolina
Adamus Paulina
Socha Kinga
Teysler Justyna
Bastrzyk Katarzyna
Kaczmarek Amanda
Buk Elżbieta
Martyka Martyna
Piekarska Anna
II miejsce
w mistrzostwach powiatu
   
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT Deredas Aleksandra
Bastrzyk Katarzyna
Kaczmarek Amanda
Urbaszek Klaudia
Lewicka Sonia
Maciaszczyk Diana
II miejsce
w mistrzostwach powiatu
   
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT Maciaszczyk Diana IV miejsce
w indywidualnych biegach przełaj
   
TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT Plich Sylwia
Konewka Angelika
Kozar Milena
Cyran Milena
I miejsce rejon
II miejsce powiat
   
SZTAFETY PŁYWACKIE
DZIEWCZĄT
Janich Anna
Przybysz Kinga
Krakowiak Weronika
Deredas Aleksandra
Piotrowska Magdalena
Piotrowska Katarzyna
Kapruziak Aleksandra
Bednarek Paulina
Bubel Natalia
Chojnacka Patrycja
II miejsce rejon
II miejsce powiat
   
LIGA LEKKOATLETYCZNA
CHŁOPCÓW
Dębowski Damian
Pisarski Michał
Kącki Jan
Mrugalski Mateusz
Jakubczyk Bartosz
Filipczak Paweł
Kołodziejczyk Albert
Kosz Kamil
Sygitowicz Michał
Rybak Michał
Puścian Wojciech
Kobyłecki Piotr
Bator Szymon
Witkowski Mateusz
Kozieł Jędrzej
I miejsce powiat
II miejsce rejon
IX miejsce województwo
   
LIGA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
PCHNIĘCIE KULĄ
Bator Szymon II miejsce w finale wojewódzkim    
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – MISTRZOSTWA POWIATU
CHŁOPCÓW
Dębowski Damian
Kwieciński Patryk
Bernacki Kacper
Filipczak Paweł
Sygitowicz Michał
Jakubczyk Bartosz
Dziubałtowski Paweł
Kącki Jan
Kołodziejczyk Albert
Mrugalski Mateusz
Centka Paweł
Kozieł Jędrzej
Biskup Mateusz
Ząbeczki Mikołaj
Kosz Kamil
IV miejsce rejon
II miejsce powiat
   
PIŁKA RĘCZNA
MISTRZOSTWA POWIATU
CHŁOPCÓW
Świderek Dawid
Kołodziejczyk Kamil
Węgliński Wiktor
Brożyna Mikołaj
Wizor Kamil
Maj Hubert
Biskup Mateusz
Centka Paweł
Ząbeczki Mikołaj
Bator Szymon
Tataradziński Przemysław
Badowski Damian
Sygitowicz Michał
Pluta Adrian
Kobyłecki Piotr
Filipczak Paweł
Kozieł Jędrzej
IV miejsce powiat    
SZTAFETY PŁYWACKIE
CHŁOPCÓW
Papis Bartłomiej
Witkowski Mateusz
Latocha Dawid
Porczyk Jakub
Żyrek Bartłomiej
Daroch Wiktor
Skobel Przemysław
Krawczyk Jan
Styś Szymon
Kosz Kamil
Badowski Damian
Kuliński Mateusz
I miejsce powiat
II miejsce rejon
   
TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW Wrona Arkadiusz
Szymański Piotr
Dziubałtowski Paweł
Kozieł Jedrzej
V miejsce powiat    

ROK SZKOLNY 2012/2013

ABITURIENT ROKU: Kuban Kamil
STYPENDYSTA PREZESA RADY MINISTRÓW: Wołczyk Maciej
INNI STYPENDYŚCI: Stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego: Kubacka Kinga, Kmita Anna, Mościński Wojciech, Rudzki Radosław, Susik Malwina

NAUKA
•    Andraczek Konrad I a - finał Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Sowa Matematyczna"
•    Bernat Adam I a – II miejsce w IV  Piotrkowskim Konkursie Matematycznym im. Anny Kaźmierczakowej
•    Burian Marlena II b - wyróżnienie za rolę w monodramie "Wyznanie" w czasie 25. Łódzkiego Przeglądu Teatralnego, Złota Maska- Tomaszowskie Teatralia, I nagroda w V Ogólnopolskich Spotkaniach Jednego Aktora „Monodram” Bydgoszcz, nagroda aktorska w 12. Spotkaniach Teatrów Młodych, wyróżnienie aktorskie BEST VI Będzińskie Spotkania Teatralne, nagroda aktorska FETA Festiwal Ewentualnych Talentów Aktorskich Wrocław 2013, nagroda fotoreporterów na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Amatorskich „MOST” w Gdańsku
•    Cajdler Adrianna II a- II etap 58.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
•    Chojnacka Zuzanna I c - I miejsce w kraju i w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Jersz Łowcy Talentów
•    Ciszkowski Marcin I a - finał Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Sowa Matematyczna"
•    Dębiec Bartłomiej I f- nagroda fotoreporterów na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Amatorskich „MOST” w Gdańsku
•    Filipiak Ewa I d- I miejsce i wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Mamy teatr w sobie”
•    Kaczmarski Tomasz II c - III miejsce w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia PCK, finalista Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. I. Łukasiewicza
•    Kołodziejczyk Bartosz II c - II etap (wojewódzki) Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Kuban Kamil III c - etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
•    Kujawa Sebastian III a - I miejsce w województwie i X miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English ACE
•    Majewska Kinga I b- nagroda fotoreporterów na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Amatorskich „MOST” w Gdańsku
•    Menel Marlyn I d - III miejsce w wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego Jersz Łowcy Talentów
•    Misiak Monika III b - finalistka Międzyszkolnego Forum Interpretacji Polskiej Literatury Współczesnej
•    Mizera Adrian III c - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. I. Łukasiewicza
•    Młynarczyk Łukasz I c - laureat etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Mościński Wojciech I a - II etap Olimpiady Chemicznej organizowanej przez AGH w Katowicach, I miejsce w Polsko- Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko", finał Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Sowa Matematyczna", II miejsce w IV Piotrkowskim Konkursie Matematycznym im. Anny Kaźmierczakowej
•    Puszczykowski Jakub III a- nagroda fotoreporterów na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Amatorskich „MOST” w Gdańsku
•    Remisz Ada I d - laureatka dyktanda w ramach projektu "Polszczyzna- dodaj do ulubionych"
•    Romańska Martyna I b- nagroda fotoreporterów na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Amatorskich „MOST” w Gdańsku
•    Rudzki Radosław II a- finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego PŁ „Krysickiego”
•    Stańdo  Krzysztof III a - II etap IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fascynująca Fizyka UŁ
•    Seliga Dawid III a - II etap IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fascynująca Fizyka UŁ
•    Skorupski Marcin I d- II etap Tomaszowskiej Wiosny 2013
•    Szczur Patryk I a - finał Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Sowa Matematyczna", VI miejsce w IV Piotrkowskim Konkursie Matematycznym im. Anny Każmierczakowej
•    Szymczyk Piotr III a - II etap Olimpiady Języka Angielskiego, II etap IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fascynująca Fizyka UŁ, finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego PŁ „Krysickiego”
•    Świderek Edyta III c - etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
•    Węgliński Wiktor I d- nagroda fotoreporterów na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Amatorskich „MOST” w Gdańsku
•    Wojtaszczyk Kacper II a - I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Jersz Łowcy Talentów, I miejsce w kategorii program rozrywkowy w Ogólnopolskim Turnieju Informatycznym dla Szkół Ponadgimnazjalnych- Piotrków Trybunalski
•    Wołczyk Maciej II a- finalista Olimpiady Filozoficznej, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „O Literacki Laur Arbuza” kategoria poezja, I miejsce w kategorii program rozrywkowy w Ogólnopolskim Turnieju Informatycznym dla Szkół Ponadgimnazjalnych- Piotrków Trybunalski, II etap Olimpiady Wiedzy o Internecie „NET MASTER CUP”, finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego PŁ „Krysickiego”
•    Wujek Jakub II a- I miejsce w kategorii program rozrywkowy w Ogólnopolskim Turnieju Informatycznym dla Szkół Ponadgimnazjalnych- Piotrków Trybunalski


SPORT
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Rytm-Muzyka- Taniec dziewcząt
•     IV miejsce w Mistrzostwach  Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce dziewcząt
•    V miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkól Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej dziewcząt
•    II miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Rytm- Muzyka- Taniec dziewcząt
•    II miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Plażowej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetach Pływackich chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej chłopców
•    Garstka Weronika III e - VII miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce (pięciobój)
•    Kaczmarek Amanda I c - I miejsce w biegu drużynowym w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych (łyżwiarstwo szybkie)
•    Kapruziak Aleksandra I c - 5 złotych medali w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych (łyżwiarstwo szybkie), I miejsce w biegu drużynowym w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych (łyżwiarstwo szybkie), X miejsce w Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Szybkim (3000m), II miejsce w Mistrzostwach Europy Dzieci i Młodzieży (łyżwiarstwo szybkie 500m), II miejsce w Mistrzostwach Europy Dzieci i Młodzieży (łyżwiarstwo szybkie 3000m, 1500m, wielobój), IV miejsce w Pucharze świata Juniorów (łyżwiarstwo szybkie bieg drużynowy)
•    Krakowiak Weronika I c - I miejsce w biegu drużynowym w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych (łyżwiarstwo szybkie)
•    Muchlada Klaudia II b - III miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce (pięciobój)

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

ABITURIENT ROKU: Królak Paweł
STYPENDYSTA PREZESA RADY MINISTRÓW: Kuban Kamil
INNI STYPENDYŚCI: Stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego: Chojna Marta, Królak Paweł

NAUKA
•    Bąbol Łukasz III f - I miejsce w województwie i VIII miejsce w kraju „Jersz” Łowcy talentów (English Highflier), I miejsce w województwie i I miejsce w kraju- „Jersz” Łowcy talentów (English Ace), II etap Olimpiady Języka Angielskiego
•    Bednarek Paulina I b- Srebrna Maska w Tomaszowskich Teatraliach
•    Bogusz Kacper II a- I miejsce w województwie za prezentację o HDK
•    Borończyk Daria I b- Srebrna Maska w Tomaszowskich Teatraliach
•    Burian Marlena I b- Srebrna Maska w Tomaszowskich Teatraliach
•    Deka Aleksandra II c- II nagroda w kategorii film na seminarium Studencko- uczniowskim pt. "Problemy ochrony środowiska" Łódź 2012 organizowanym przez PŁ Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska
•    Jakuszenkow Ilona III c - II etap (wojewódzki) Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Kozłowska Kinga II c- Srebrna Maska w Tomaszowskich Teatraliach
•    Krawczyk Jan I a - IV miejsce w Konkursie Matematycznym ALFIK
•    Kszczot Dawid I a - II miejsce w powiatowym konkursie fizycznym
•    Kuban Kamil II c- finalista Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. I. Łukasiewicza
•    Kuśmirek Damian III c- finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Liszewska Aleksandra II c- II nagroda w kategorii film na seminarium Studencko- uczniowskim pt. "Problemy ochrony środowiska" Łódź 2012 organizowanym przez PŁ Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska
•    Małagocki Adrian III f - II miejsce w województwie i III miejsce w kraju- Jersz Łowcy talentów (Engligh Ace)
•    Mizera Adrian II c- II nagroda w kategorii film na seminarium Studencko- uczniowskim pt. "problemy ochrony środowiska" Łódź 2012 organizowanym przez PŁ Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska
•    Peterwas Aleksandra I d- Srebrna Maska w Tomaszowskich Teatraliach
•    Różański Grzegorz II d- Srebrna Maska w Tomaszowskich Teatraliach
•    Rudzki Radosław I a- III miejsce w powiatowym konkursie matematycznym, III miejsce w powiatowym konkursie fizycznym
•    Sepkowski Dawid I a - II miejsce w powiatowym Konkursie Wiedzy Pożarniczej
•    Wołczyk Maciej I a- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „O Literacki Laur Arbuza” kategoria poezja

SPORT
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej dziewcząt
•    IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych  w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
•    III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej dziewcząt
•    II miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej dziewcząt
•    IX miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt  
•    II miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce dziewcząt
•    III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetach Pływackich chłopców
•    V miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej chłopców
•    IX miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetach Pływackich chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej chłopców
•    Gadko Konrad I a - II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Tańca na Słowacji, II miejsce na Ukrainie
•    Garstka Weronika II e - V miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce (pięciobój)
•    Muchlada Klaudia I b - I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych    w Lekkiej Atletyce (pięciobój), I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce (siedmiobój)

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

ABITURIENT ROKU: Pawlas Elżbieta
STYPENDYSTA PREZESA RADY MINISTRÓW: Królak Paweł
INNI STYPENDYŚCI: Stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego: Chojna Marta, Hamera Marta, Królak Paweł, Mermer Katarzyna

NAUKA
•    Bąbol Dawid III a - I miejsce w województwie (XIII w kraju) w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”, finalista III Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „W świecie matematyki” organizowanego przez Politechnikę Łódzką
•    Boczek Krzysztof III f - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „O literacki laur Arbuza”- kategoria proza
•    Grzelka Marika III c - IV miejsce w eliminacjach kręgowych Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
•    Kubacka Joanna II d- II miejsce w Powiatowym Konkursie „Ja i moja mała Ojczyzna”
•    Matuszewska Karolina II d - III miejsce w Powiatowym Konkursie „Ja i moja Ojczyzna"
•    Owsianka Dawid III a - nagroda specjalna w kategorii Junior Design w VI Ogólnopolskiej Konferencji Junior Internet we Wrocławiu
•    Pawlas Elżbieta III d - V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Niemczech "Niemcy bez granic", II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English Ace”
•    Pękalak Iga II c- II etap (wojewódzki) Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Rudziński Damian III d - finalista Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
•    Wielgo Ewa III c - udział w finale wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Zając Tomasz II a - V miejsce w kraju w VII edycji Konkursu Matematycznego „MERIDIAN”

SPORT    
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetach Pływackich Dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej dziewcząt
•    II miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych dziewcząt
•    III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej dziewcząt
•    VII miejsce  W Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
•    IX miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetach Pływackich dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych Lidze Lekkoatletycznej chłopców
•    VI miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej chłopców

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

ABITURIENT ROKU: Piechocki Kacper
STYPENDYSTA PREZESA RADY MINISTRÓW: Pawlas Elżbieta

NAUKA
•    Bąbol Łukasz I f - II miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Jersz” Łowcy Talentów, II etap Olimpiady Języka Angielskiego
•    Bąk Tomasz III b - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „O literacki Laur Arbuza” kategoria poezja
•    Gładysz Radosław I c - II etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Kielan Agnieszka III c - II etap  Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko- Planeta”
•    Królak Paweł I a - laureat IV stopnia Konkursu Matematycznego Plus Oxford
•    Kucharski Mateusz III b- V miejsce w finale konkursu "Młodzież na morzu"
•    Męcina Mateusz II a - II miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Jersz" Łowcy Talentów
•    Najder Krysian II c - II miejsce w półfinale Ogólnopolskim Konkursie "Rzeźbiarze powierzchni ziemi"
•    Pawlas Elżbieta II d - II etap Olimpiady Języka Angielskiego
•    Zaborowska Anna I f - III miejsce w półfinale konkursu "Rzeźbiarze powierzchni ziemi"

SPORT
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej dziewcząt
•    II miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców
•    IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej chłopców
•    II miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
•    Wroniszewski Maksymilian III b - I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych
•    Zakrzewska Marta III d - I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce (pięciobój)

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

ABITURIENT ROKU: Krzysztofik Patrycja
STYPENDYSTA PREZESA RADY MINISTRÓW: Kieliszek Aleksandra

NAUKA
•    Bąbol Dawid I a- I miejsce w województwie (17 w kraju) w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Matematyczny"
•    Bosiek Kamil II a- II miejsce w konkursie Stowarzyszenia Elektryków Polskich
•    Cyran Damian II a - II etap Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości
•    Fijałkowski Adrian II a - laureat konkursu "Mapa zabytków sakralnych w Polsce"
•    Galińska Dominika III e - II etap Olimpiady Języka Angielskiego, laureatka konkursu języka angielskiego zorganizowanego przez WSHE w Łodzi, laureatka V edycji Dyktanda Języka Angielskiego WSHE Spellbaund Round 2000
•    Grela Wojciech II d - V miejsce w wojewódzkim Konkursie Matematycznym Alfik
•    Kielan Agnieszka II c - II miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko- Planeta”
•    Klimczak Mateusz II a- laureat konkursu "Mapa zabytków sakralnych w Polsce"
•    Krawczyk Hubert II a - I miejsce w konkursie Stowarzyszenia Elektryków Polskich w kategorii strony www, laureat konkursu "Mapa zabytków sakralnych w Polsce"
•    Krześlak Agata I e - II miejsce w II etapie w Wojewódzkich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
•    Kubacka Joanna I d - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Papieskim „Papież o Młodych, Młodzi o Papieżu”
•    Kubiczek Michał II b - I miejsce w konkursie historycznym organizowanym przez Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim "Tomaszów śladami wojny, lata 1939-1945"
•    Lukowski Maciej II b - I miejsce w konkursie historycznym organizowanym przez Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim "Tomaszów śladami wojny, lata 1939-1945"
•    Maciejewski Mateusz II d - IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Biblijnym na szczeblu wojewódzkim
•    Piechota Kacper II a - finalista  Kaliskiego Konkursu Informatycznego,  I miejsce w konkursie Stowarzyszenia Elektryków Polskich
•    Pierściński Michał III a - Ogólnopolski Konkurs na mapę zabytków sakralnych w Polsce
•    Przybylska Natalia II b - I miejsce w konkursie historycznym organizowanym przez Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim "Tomaszów śladami wojny, lata 1939-1945"
•    Wilczak Karolina III d - indeks UJ w Konkursie Wiedzy o UJ

SPORT
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej dziewcząt
•    V miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej dziewcząt
•    VIII miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej chłopców
•    III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej chłopców
•    III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej chłopców
•    Wroniszewski Maksymilian II b - I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce (1000 m), V miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce (1500 m)
•    Zakrzewska Marta II d -  III miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce (pięciobój), II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce (siedmiobój)

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

ABITURIENT ROKU: Żelazek Jakub
STYPENDYSTA PREZESA RADY MINISTRÓW: Krzysztofik Patrycja

NAUKA
•    Barański Łukasz III b - I miejsce w konkursie Cyberindeks
•    Dąbrowska Paulina II b - III miejsce w  Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Grafkom”
•    Durczak Paulina III f - finalistka Konkursu Wiedzy o UJ, finalistka Ogólnopolskiego Konkursu "Młodzi przeciwko patologiom społecznym" w kategorii scenariusz filmowy organizowanego przez Wyższą Szkołę Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie
•    Galińska Dominika II e - II etap Olimpiady Języka Angielskiego
•    Kaniewska Honorata III f - IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Niemczech i Języku Niemieckim
•    Kielan Agnieszka I c - III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko- Planeta”
•    Krzysztofik Patrycja II a- finalistka  konkursu fizycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym, udział w projekcie Masterclass
•    Kępa Mateusz III c - etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, III miejsce w krajowym półfinale teleturnieju "Na olimpijskim szlaku"
•    Lipska Dominika II c - finalistka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Piechota Kacper I a - finalista Polsko- Ukraińskiego Konkursu Fizycznego "Lwiątko"
•    Przybyłek Katarzyna III c - etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Szalińska Małgorzata III e - finalistka Konkursu Wiedzy o UJ
•    Węglarski Bartosz III b - I miejsce w konkursie Cyberindeks
•    Wizner Mikołaj III c - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. I. Łukasiewicza w Płocku
•    Żelazek Jakub III e - II etap Olimpiady Historycznej, etap okręgowy Olimpiady "Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym"

SPORT
•     I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej chłopców
•    Dula Tomasz III f - II miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów (skok w dal), II miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów (trójskok)
•    Kot Patryk III c - IV miejsce w Mistrzostwach Europie Juniorów (kulturystyka klasyczna)
•    Lejkowski Szymon II a - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego, awans do klasy C, IV miejsce w międzynarodowym turnieju tańca towarzyskiego w stylu standardowym w klasie C, III miejsce w tańcach towarzyskich w stylu latynoamerykańskim w klasie C
•    Walecka Katarzyna III d- I miejsce w Mistrzostwach Świata w Karate (Kumite)
•    Wroniszewski Maksymilian I b - I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 


ROK SZKOLNY 2006/2007

ABITURIENT ROKU: Szczepaniak Bartłomiej
STYPENDYSTA PREZESA RADY MINISTRÓW: Celińska Dorota

NAUKA
•    Błoch Mariusz III b - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Stronę Internetową „Moja nauka, moja sztuka” I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym na najlepszą stronę internetową o tematyce krwiodawstwa
•    Chrzanowska Olga II c - II miejsce w  Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Grafkom”
•    Celińska Dorota II a - etap rejonowy Olimpiady Języka Angielskiego, etap okręgowy Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
•    Głąb Małgorzata III b - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym na najlepszą stronę internetową o tematyce krwiodawstwa
•    Jańczyk Damian  III d - udział w eliminacjach II stopnia Olimpiady Geograficznej
•    Kaczmarek Justyna III c - laureatka etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Kępa Mateusz II c - II etap Olimpiady Ekologicznej
•    Krzysztofik Patrycja I a - I miejsce w powiatowym konkursie matematycznym „Alfik”
•    Lipska Dominika I c - II etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Lechowski Szymon III b - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym na najlepszą stronę internetową o tematyce krwiodawstwa
•    Młynarczyk Małgorzata I b - II miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko- Planeta”
•    Perka Katarzyna II a - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim- etap powiatowy
•    Pierścińska Małgorzata III b - II etap Olimpiady Biologicznej
•    Przybyłek Katarzyna II c - II miejsce w województwie w Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu
•    Rutkowski Rafał III a - finalista Olimpiady Naukowej WSWiZ „Cyberindeks”
•    Rybińska Justyna III b - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym na najlepszą stronę internetową o tematyce krwiodawstwa
•    Szczęsna Małgorzata II c - II etap Olimpiady Języka Niemieckiego
•    Szalińska Małgorzata II e - VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu”
•    Warczyk Monika III d - etap okręgowy Olimpiady Historycznej
•    Włodarczyk Michał III a - finalista XV Kaliskiego Konkursu Informatycznego
•    Żelazek Jakub II e - VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu”

SPORT
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetach Pływackich dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkól Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkól Ponadgimnazjalnych w  Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
•    VIII miejsce W Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
•    IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkól Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej dziewcząt
•    VIII miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w  Sztafetach Pływackich dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej chłopców
•    III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej chłopców
•    Borysowski Konrad I b - XIII miejsce w Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach         tańcach latynoamerykańskich w Londynie
•    Dula Tomasz II f - II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (skok w dal),    II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w trójskoku
•    Magdziarz Aneta I b - IV miejsce w Międzynarodowym Konkursie "Złote Baletki"
•    Traczyk Konrad  II f - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate (Kumite)
•    Walecka Katarzyna II d - II miejsce indywidualnie, III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Polski Karate (Kumite)

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

ABITURIENT ROKU: Zawisza Tomasz
STYPENDYSTA PREZESA RADY MINISTRÓW: Śledziński Krzysztof
INNI STYPENDYŚCI: Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci: Śledziński Krzysztof, Zawisza Tomasz

NAUKA
•    Bujnowicz Justyna II c - finalistka etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, II miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko- Planeta”
•    Celińska Dorota I e - finalistka II etapu Olimpiady Teologii Katolickiej „Dekalog w nauczaniu Jana Pawła II”
•    Kalinowska Anna II e - IV miejsce w konkursie "Młodzież na morzu"
•    Klimczak Kinga III c - finalistka etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Nockoski Jakub II c - finalista etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Rutkowski Rafał II a- II miejsce w powiatowym konkursie matematycznym i fizycznym
•    Warczyk Monika II d - I miejsce w Polsce w konkursie „Wygraj maturę z Demartem”
•    Włodarczyk Michał II a - finalista XIV Kaliskiego Konkursu Informatycznego, III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym, I miejsce w powiatowym konkursie matematycznym i fizycznym

SPORT
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce chłopców

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

ABITURIENT ROKU: Rychta Łukasz, Wonko Ewa
ABITURIENT PRIMUS INTER PARES: Zysiak Joanna
STYPENDYSTA PREZESA RADY MINISTRÓW: Zysiak Joanna
INNI STYPENDYŚCI: Stypendium Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich „Fundusz Pomocy Młodym Talentom”: Rychta Łukasz, Śledziński Krzysztof

NAUKA
•    Dela Piotr II e - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Informatycznym "Programowanie w języku Delphi"
•    Drezner Anna  II a - udział w finale Olimpiady Naukowej "Cyberindeks" w Poznaniu, finalistka Konkursu Grafiki Komputerowej "Grafkom"
•    Dróżdż Anna II c - etap okręgowy Olimpiady Biologicznej
•    Durczak Elżbieta  III e - II etap Olimpiady Ekologicznej
•    Dziubek Jarosław  III c - II etap Olimpiady Ekologicznej, finalista Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. I .Łukasiewicza w Płocku
•    Jeż Tomasz  III b - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik" , III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Łowcy talentów"
•    Karp Szymon  III b- IV miejsce w finale Ogólnopolskiego Teleturnieju "Na olimpijskim szlaku"
•    Klimczak Kinga II c - III etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Nockoski Jakub I c - II etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Radomski Tomasz  I e- I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik" "Kwadratura koła"
•    Rek Marta  III a - II etap Olimpiady Języka Niemieckiego
•    Śledziński Krzysztof  II e - finalista Olimpiady Historycznej- indeks UW, II etap Olimpiady Języka Angielskiego
•    Szczepaniak Bartłomiej I a-I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym "Prezentacje multimedialne mojego regionu"
•    Teysler Krzysztof II c - etap okręgowy Olimpiady Biologicznej
•    Włodarczyk Michał  I a - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik"
•    Wonko Ewa  III c - laureat XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. I. Łukasiewicza w Płocku
•    Zawisza Tomasz  II e- IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Wieki średnie", III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Dzieje Oręża polskiego", indeks UMCS w Lublinie

SPORT
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetach Pływackich dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym dziewcząt
•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej chłopców

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

ABITURIENT ROKU: Bąk Paulina, Dębińska Aleksandra
STYPENDYSTA PREZESA RADY MINISTRÓW: Rychta Łukasz

NAUKA
•    Borkowski Jakub IV d - II etap Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
•    Darczyńska Joanna I e - II etap Olimpiady Języka Angielskiego
•    Dębiec Katarzyna IV d- II etap Olimpiady Języka Angielskiego
•    Dziedzic Katarzyna IV d- finalistka Konkursu Języka Angielskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
•    Dziubek Jarosław II c- etap rejonowy Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Karolczyk Przemysław II a- I miejsce w Ogólnopolskim Finale Konkursu "Internetowa Szkoła Olimpijska 2004"- projekt Prezydenta RP
•    Krajewski Dariusz II a - I miejsce w Ogólnopolskim Finale Konkursu "Internetowa Szkoła Olimpijska 2004"- projekt Prezydenta RP
•    Maciejewska Agnieszka IV d- II etap Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
•    Milczarek Kamila I c- etap rejonowy Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
•    Plichta Dominik IV b- II etap Olimpiady Religijnej
•    Rychta Łukasz II d- II finalista Olimpiady Historycznej
•    Śledziński Krzysztof I e- II etap  Olimpiady Historycznej, II etap Olimpiady Języka Angielskiego
•    Świrta Jarosław IV e- II etap Olimpiady Chemicznej
•    Wilczyńska Dorota II a - I miejsce w Ogólnopolskim Finale Konkursu "Internetowa Szkoła Olimpijska 2004"- projekt Prezydenta RP
•    Zawisza Tomasz IIe- finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Średniowieczu
•    Zysiak Joanna II a- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym o Puchar Dyrektora I Liceum w kategorii stron www, I miejsce w Ogólnopolskim Finale Konkursu "Internetowa Szkoła Olimpijska 2004"- projekt Prezydenta RP

SPORT
•    Barański Kamil IV e -  II miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce (400 m)
•    Danaj Kamila  I d - I Miejsce w Pucharze Polski na dystansie 1500 i 3000 m w Łyżwiarstwie Szybkim, VI miejsce w Mistrzostwach Europy Dzieci i Młodzieży, pięciokrotna Mistrzyni Polski w Ogólnopolskiej Olimpiadzie w Sportach Zimowych
•    Goleń Kamil  I d -  IV miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w Biegach Przełajowych, IV miejsce w Biegu Młodzieży Olimpijskiej
•    Kozar Karol  II e - III miejsce w  Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych  w Indywidualnych  Biegach Przełajowych, I miejsce w Międzynarodowym XII Biegu Młodych Olimpijczyków,
•    Ksyt Karolina IV d- Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Szybkim, Mistrzostwa Polski Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim
•    Piechowski Dawid II d - VII miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych (skok wzwyż), IV miejsce w Europejskiej Olimpiadzie Młodzieży, I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych

INNE
•    Nastarowicz Agnieszka I d - nagroda mediów na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki lat 60- 70 w Wyszkowie