W dniach 06-09.11.2017 w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 odbywały się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej. W całym turnieju nasze dziewczęta nie miały sobie równych. W fazie grupowej wysoko pokonały swoje rywalki. Mecz z ZSP8 zakończył się wynikiem 14:2 a z ZSP1-13:1. Na nasze szczypiornistki nie znalazły także sposobu drużyny, które awansowały do finałów tego turnieju. W walce o duży finał dziewczęta pokonały ZSP6 . W ostatnim meczu, który zagwarantował naszym dziewczętom złoty medal rozgrywek i awans do półfinału wojewódzkiego nasza drużyna zwyciężyła z II LO 12:5. Naszą szkołę reprezentowały: Maja Dziubałtowska, Julia Staniszewska, Helena Drochlińska, Kamila Dziubałtoska, Aneta Wasilewska, Dominika Franczak, Sandra Grochulska, Aleksandra Adamus, Natalia Koprek. Opiekunem grupy była Aldona Kapruziak.

Wyniki fazy grupowej:
I LO - ZSP1   13:1
I LO - ZSP8   14:2

Finały:
I LO - ZSP6   14:3
I LO – II LO   12:5

Zobacz zdjęcia w galerii...

"Aby do piątku..."

18 17

 

Znajdź nas na Facebooku